icon O Firmie

Biuro Turystyczne DNV Tours Polska zostało założone w 1992 roku i od tego czasu datuje się jego obecność w Polsce. Firma ma status organizatora wycieczek i od początku działalności głównym obszarem działania była turystyka przyjazdowa do Polski. Firma jest organizatorem wycieczek rowerowych, pieszych, autobusowych, jak również obsługuje wycieczki pociągiem specjalnym - Classic Courier.

Biuro DNV przywozi rokrocznie kilka tysięcy turystów do Polski. W większości są to goście z krajów niemieckojęzycznych.

W 2003 firma wybudowała pierwszy i jak dotąd jedyny na Mazurach statek hotelowy - MS Classic Lady. Statek cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co pozwoliło firmie wydłużyć sezon turystyczny do około 7 miesięcy.

W 2006 przejęliśmy stary zaniedbany ośrodek na Mazurach, w miejscowości Piaski nad jeziorem Bełdany. Ogromnym wysiłkiem i nakładem kosztów wyremontowaliśmy go i uruchomiliśmy Wioskę Rowerową - letni ośrodek wypoczynkowy dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku, wypoczynku którego centralnym motywem stał się rower.

W 2009 roku zostaliśmy partnerem niemieckiej firmy czarterującej na Mazurach barki turystyczne, czyli tzw. Hausbooty. Są to łodzie motorowe, przygotowane do kierowania bez uprawnień motorowodnych, posiadające koje sypialne, kuchnie, łazienkę i inne udogodnienia. Słowem - "pływające domki".

Obecnie biuro zatrudnia ponad 13 osób, a siedziba firmy mieści się w Olsztynie.

Weź ster w swoje ręce

Wakacyjna przygoda na Mazurach. Samodzielne rejsy barką mieszkalną po Wielkich Jeziorach Mazurskich:

Zapytaj o szczegóły >>